Arya

2019

Klasik yemek takımlarının görkeminden vazgeçemeyenler için ince el işçiliği ile özel olarak tasarlanan lüks ARYA YEMEK takımına hayran olacaksınız!

Bitossi

2019

Geniş salonlarda tercih edildiğinde ihtişamlı tasarımını daha açığa çıkartan BİTOSSİ YEMEK takımı, yaşam alanlarınıza görkemli tasarımıyla ihtişam getiriyor

Capelletti

2018

Altın varaklı ahşap oyma motifleri ile göz dolduran CAPELLETTİ klasik YEMEK odasını görenlerde takımı elde etme arzusu uyandırıyor. Motiflerindeki eşsiz dokunuşlar, altın varaklı cilası ve görkemli hatları ile alışılmışın dışında bir şıklık ve tasarıma sahip olmanın ayrıcalığını sunuyor.

Diamond

2019

Klasik yemek ve koltuk takımlarının görkeminden vazgeçemeyenler için ince el işçiliği ile özel olarak tasarlanan lüks DİAMOND takımına hayran olacaksınız!

Elegant

2018

Zarif tasarımı ile yaşamınıza kalite katmaya hazır.

Klasik oyma sanatı inceliği ile süslenen yatak odası sizi özel hissetirmek için yapıldı.

Tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi.

Eren

2018

Evlerinde naturel ahşap görünümlü ceviz mobilyadan vazgeçemeyenler için tasarlanan EREN klasik YEMEK odası takımı, narin oyma motifleri ve şık duruşu ile mekanlarınıza değer kazandıracak. İnce ve zarif çizgileri ile klasikten vazgeçemeyen, “ama biraz hafif model olsun” diyenlere özel olarak üretilmiştir.

Festival

2018

Doğal ahşaptan usta ellerin el işçiliği ile nakış nakış işlenen lüks koltuk takımı, diğer klasik yemek takımlarından farklı ve zengin tasarımı ile ön plana çıkıyor. İlk bakışta göz alıcı cazibesi ile dikkat çeken FESTİVAL YEMEK takımında naturel oyma motifleri ön plana çıkarıldı.

Flame

2018

Yaşam alanlarında klasik mobilyanın ihtişamını ve zerafetini bir arada yaşamak isteyenlerin tercih ettiği FLAME klasik yemek TAKIMI tasarlandı. Farklı ve sıradışı tasarımı ile ön plana çıkan FLAME YEMEK odası takımının üretiminde tamamen doğal ahşap kullanıldı.

Milano

2018

Ahşap oyma sanatının yüzde yüz el işçiliği ile icra edildiği, özel dokuma kumaşların tercih edildiği ve altın varağın kullanıldığı klasik MİLANO YEMEK takımı tam anlamıyla zarafetin vücut bulmuş hali olarak yaşam alanlarınıza karakterli bir duruş getiriyor.

Queen

2018

QUEEN YEMEK  takımındaki oyma ve motifler altın varak işlemeler ile birleşerek tüm görenleri etkiliyor.

Ribella

2018

Evinde lüks ve ihtişamın büyüleyici ışıltısını yaşamak isteyenler için özel olarak üretilen RİBELLA YEMEK modeli göz alıcı tasarımı ile görenleri şaşırtıyor. Tamamen doğal ahşaptan el oymacılığının zirve noktalarında üretildi.

Roses

2018

Salonlarında lüks ve zerafeti aynı anda yaşamak isteyenlerin vazgeçilmez tercihi olan ROSES klasik yemek odası şık tasarımı ve ilgi çekici rengi ile en fazla tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Socci

2018

Salonlarında ihtişamı en üst düzeyde yaşamak isteyen ve misafirlerini görkemli bir yemek odası takımında ağırlamak isteyenlerin tercih ettiği SOCCİ farklı tasarımı ile en fazla ilgi gören yemek odası modelleri arasında yer alıyor.

Uzun  yıllar sorunsuz bir şekilde mobilyanızı kullanabilir ve gelecek nesillerinize antika değeri olan harika bir tasarım bırakabilirsiniz.

Star

2019

Klasik STAR YEMEK odası takımı zengin tasarımı ve oyma işçilikleri ile yaşam mekanlarına göz alıcı bir zarafet kazandırıyor.

Translate »